Marcel Meekers
Managing Director
marcel@meekersmedical.nl

Jaap van Veen
Sales Manager
jaap@meekersmedical.nl

Mike Meekers
Account Manager & Product Manager
mike@meekersmedical.nl

Schelte Twijnstra
Account Manager
schelte@meekersmedical.nl

Kim van de Kamp
Quality Manager
kim@meekersmedical.nl

Jennifer van Scherpenzeel
Marketing Manager
jennifer@meekersmedical.nl

Bianca van der Plaats –
van der Lee

Account Manager & Productspecialist Medical Shoes
bianca@meekersmedical.nl

Maarten Knaap
Account Manager & Productspecialist ENT
maarten@meekersmedical.nl

Joost van Boeijen
Logistics Manager
joost@meekersmedical.nl


Stijn Siepman
Account Manager
stijn@meekersmedical.nl

Dimitri Houtzager
Financial Administrator
dimitri@meekersmedical.nl

Sebastiaan Wenderich
Instrumentmaker
sebastiaan@meekersmedical.nl


Frederique van Wijk-Zwijnepoel
Instrumentmaker
frederique@meekersmedical.nl


Imke Kruijver
Instrumentmaker
imke@meekersmedical.nl


Frank Hettich
Fixatie designer
frank@meekersmedical.nl


Niek Grobbée
Fixatie designer
niek@meekersmedical.nl


Dennis Damsteeg
Fixatie designer
dennis@meekersmedical.nl

Jerry Terstegen
Fixatie designer
jerry@meekersmedical.nl

John Voorend
Fixatie designer
john@meekersmedical.nl


Jonathan Bouis
Fixatie designer
jonathan@meekersmedical.nl

Joost Bosman
Fixatie designer
joostbosman@meekersmedical.nl

Timothy Kuster
Fixatie designer
timothy@meekersmedical.nl

Wendy de Zeeuw
Fixatie designer
wendy@meekersmedical.nl