Marcel Meekers
Algemeen directeur
marcel@meekersmedical.nl

Jaap van Veen
Commercieel medewerker binnen- en buitendienst
jaap@meekersmedical.nl

Sebastiaan Wenderich
Instrumentmaker
sebastiaan@meekersmedical.nl

Dimitri Houtzager
Administratief medewerker
dimitri@meekersmedical.nl

Schelte Twijnstra
Commercieel medewerker binnen- en buitendienst
schelte@meekersmedical.nl

Tristan van Renswoude
Instrumentmaker
tristan@meekersmedical.nl

Fiona Smit
Medewerker kwaliteit en regelgeving
fiona@meekersmedical.nl

Liesbeth Tonus-Kok
Commercieel medewerker binnen- en buitendienst
liesbeth@meekersmedical.nl

Niek Grobbée
Instrumentmaker / Fixatie designer
niek@meekersmedical.nl

Joost van Boeijen
Administratief en logistiek medewerker
joost@meekersmedical.nl

Mike Meekers
Commercieel medewerker
mike@meekersmedical.nl

Jerry Terstegen
Fixatie designer
jerry@meekersmedical.nl


Jennifer van Scherpenzeel
Media vormgever
jennifer@meekersmedical.nl

Yvonne Hooiveld-Wester
Product specialist
yvonne@meekersmedical.nl

John Voorend
Fixatie designer
john@meekersmedical.nl


Lisa Bijl
Commercieel medewerker
lisa@meekersmedical.nl

Maarten Knaap
Product specialist
maarten@meekersmedical.nl

Dagmar van der Voordt
Fixatie designer
dagmar@meekersmedical.nl


Bianca van der Plaats – van der Lee
Product specialist
bianca@meekersmedical.nl

Frederique van Wijk-Zwijnepoel
Fixatie designer
frederique@meekersmedical.nl