Chirurgische instrumenten gecertificeerd NEN-EN-ISO 9001:2015 (TUV)Chirurgische instrumenten gecertificeerd CE 93/42 EEG

Meekers Medical

Meekers Medical op Facebook Meekers Medical op Twitter Meekers Medical op LinkedIn Meekers Medical op YouTube
Nederlands English Deutsch

Over ons
Kwaliteit
Team
Nieuws
Kennis
Vacatures
Contact

home team


Team
Maak kennis met het team van Meekers Medical: samen zetten wij ons in voor optimale service en eersteklas kwaliteit.


Marcel Meekers
Algemeen directeur
marcel@meekersmedical.nl
 
Sebastiaan Wenderich
Instrumentmaker
sebastiaan@meekersmedical.nl
     

Jaap van Veen
Commercieel medewerker
binnen- en buitendienst

jaap@meekersmedical.nl
 
Tristan van Renswoude
Instrumentmaker
tristan@meekersmedical.nl
     

Schelte Twijnstra
Commercieel medewerker
binnen- en buitendienst

schelte@meekersmedical.nl
 
Jerry Terstegen
Fixatie designer
jerry@meekersmedical.nl
     

Liesbeth Tonus-Kok
Commercieel medewerker
binnen- en buitendienst

liesbeth@meekersmedical.nl
 
John Voorend
Fixatie designer
john@meekersmedical.nl
     

Mike Meekers
Commercieel Medewerker
mike@meekersmedical.nl
 
Niek Grobbée
Fixatie designer
niek@meekersmedical.nl
     

Yvonne Hooiveld-Wester
Product Specialist
yvonne@meekersmedical.nl  
 
Dagmar van der Voordt
Fixatie designer
dagmar@meekersmedical.nl
     

Maarten Knaap
Productspecialist KNO
maarten@meekersmedical.nl
 
Frederique van Wijk-Zwijnepoel
Fixatie designer
frederique@meekersmedical.nl
     

Bianca van der Plaats – van der Lee
Product Specialist
bianca@meekersmedical.nl
 
Dimitri Houtzager
Administratief medewerker
dimitri@meekersmedical.nl
 

Joost van Boeijen
Administratief en logistiek medewerker
joost@meekersmedical.nl
 
Fiona Smit
Medewerker kwaliteit en regelgeving
fiona@meekersmedical.nl
     

Tamara van Stralendorff
Media vormgever
tamara@meekersmedical.nl
 
Lisa Bijl
Marketing en commercieel medewerker
lisa@meekersmedical.nl

 

terug

Bezoekadres

Meekers Medical
Middenwetering 17
3543 AR Utrecht
T +31 (0)30-2612083
F +31 (0)30-2628915
www.meekersmedical.nl
info@meekersmedical.nl